Close

Podpora

Podpora běžných lidí na jejich domě, plotu .... Už je vás 90!!!! - DĚKUJI

Podpora běžných lidí na jejich domě, plotu …. Už je vás 90!!!! – DĚKUJI

 

Mluvte se svými známými o důležitosti Senátu

Už moje kandidatura je důkazem, že k Senátu cítím úctu a vážnost jako k legislativní pojistce a protiváze poslanecké sněmovny. Ale plně rozpaky lidí, některé strany znevažují instituci Senátu tím, že mandát chtějí jako trafiku ministrovi, křeslo na důchod zasloužilému nečlenovi, nabízejí prostor neukotveným přeběhlíkům a kariéristům, nebo dokonce populistickým náckům podněcujícím k čistkám a pogromům. Ale to beru, to s sebou demokracie přináší. Ale takové musejí volby smést! Senát nesmí být pouhým stínem parlamentní politiky, musí být opravdovou pojistkou demokracie. Dnes možná víc než před několika lety!

Doporučte mne svým známým

Na Táborsku mě zná jistě hodně lidí, ale nedělám si iluze, že mě zná každý. Vždyť volební obvod zasahuje i do píseckého a benešovského okresu. Za stejně důležitou součást kampaně považuji i své podporovatele – veřejně známé osoby. Jsou to lidé, kterých si vážím, mám je rád a považuji za velikou čest, že mě veřejně podporují. Většinou proto, že chtějí podpořit právě mne, často bez ohledu na moji politickou příslušnost.

Navštivte moje FB stránky @klimapavel.top09 označte jako to se mi líbí

Tam pravidelně publikujeme nejnovější příspěvky, poznámky, zvěřejňujeme pozvánky na akce, dáváme návštěvníkům stránek vědět, co považuji za důležité a jak se na nové a nové události dívám.

Zapojte se do mojí kampaně

Můžete se přidat k dobrovolníkům, kteří budou spolu se mnou od konce srpna objíždět celý volební obvod a diskutovat s voliči o mé kandidatuře. Rozpis míst, kam a kdy se chystáme, budeme pravidelně zveřejňovat na FB. Můžete přijít a pomoc s kampaní. Podobně budeme zvát i na akce, které chceme v rámci kampaně organizovat. Vaše účast a podpora je velice posilující!

Vyvěste na plot svého domu, balkonu nebo do okna volební banner

A pomozte tak s propagací mé kandidatury. Bannery jsou již k dispozici. Napište nám, my vám je rádi doručíme. Zde je FORMULÁŘ.

Pokud můžete a chcete, podpořte mě i finančně

Náklady na kampaň se snažíme minimalizovat, vsadili jsme na osobní kontakt s voliči, ale bez určitého množství financí se neobejdeme. Je možné vložit či převést peníze na transparentní účet, je možné velmi jednoduše přispět i platební kartou. Zde je popis, jak postupovat:

Za jakékoli příspěvky předem mnohokrát děkujeme.

Postup:

1. jděte na https://my.top09.cz/dary/

Zde vyplňte formulář. U fyzické osoby jste registrován pod Rodným číslem, u právnické pod IČ.

Vyberte způsob platby – bankovním převodem nebo kartou

Vždy vyberte příjemce

Příjemce: 13 – Pavel Klíma

2. Platba bankovním převodem

Po vyplnění údajů Vám na Vámi uvedenou e-mailovou adresu bude zaslána předvyplněná darovací smlouva. Tuto prosím 2x vytiskněte a podepište a zašlete zpět na adresu:

TOP 09, se sídlem Újezd 450/40, Praha 1, PSČ 118 00

Spolu s darovací smlouvou obdržíte i platební instrukce pro platbu.

3. Platba kartou – pro příspěvky do 20.000,- czk

Vyplněním formuláře, souhlasem s podmínkami a odesláním příslušné finanční částky dojde k uzavření darovací smlouvy a bude Vám e-mailem zasláno „Potvrzení o přijetí daru“.

V případě dotazů volejte Petra Šebestíková tel: 733773708 či pište na email Petra.Sebestikova@top09.cz